הכנה לצבא

רוצה להגיע לסיירת הכי מובחרת ולא יודע כיצד להתאמן?! לא יודע איך להימנע משברי מאמץ?! מה אוכלים לפני ואחרי אימון?! מחפש חוג הכנה לצה"ל שיתאים לך ספציפית את תוכנית האימונים?!

הדרך להצלחה
הקבלה לסיירת אינו דבר של מה בכך, וכוללת קשיים פיזיים ומנטליים לכן כדי להגדיל את סיכויי הקבלה מומלץ להכין את גופך, על מנת שלא יקרוס תחת המאמצים הנדרשים, מכאן נובעת הדרישה לעבודה לפי סרגל מאמצים שתביא למיצוי יכולותיך ובאותה העת תשמור אותך בריא וחזק מספיק מפני פציעות, לכן הדבר הנכון בשבילך כרגע הוא להתאים את מינון ועומס האימונים עבורך!

לקבלת תוכנית אימונים מותאמת עבורך!

התקשרו: 050-9858085

omerbenavi@gmail.com

הכנה לגיבוש צנחנים, גיבוש חובלים, גיבוש טייס גיבוש שייטת ומטכ"ל בכל אחד מימי המיון הללו תצטרך להפגין יכולות במאמצים שונים, לכל סדרת מיון שיטת אימון משלה אשר מותאמת ספציפית למאמצים בהם יתקל המלש"ב.

הגעת בדיוק למקום הנכון עבורך! אני אבנה לך תכנית אימונים המותאמת עבור צרכיך!

בוא ותראה מה אני מציע לך
כעת לאחר שהגעת לכאן חדור מוטיבציה להתקבל לחוד החנית של צה"ל, אציג לך את יתרונות האימון האישי בהכנה לצבא:

מניעת פציעות– נערים רבים חושבים כי ריצות עם משקל יביאו לחיזוק גופם, ההיפך הוא הנכון! מוטיבציה רבה משפיעה על ביצוע אימונים עצימים מדי , שעלולים לגרום לשברי מאמץ, פריצות דיסק ופציעות שונות עוד לפני יום המיון או הגיוס, אני אלמד אותך איך לעבוד בדיוק לפי המינון הנכון עבורך תוך הגעה לכושר המקסימלי!

כושר קרבי–  חשיבות רבה לתרגול המאמצים הספציפיים אותם יהיה עליך לבצע ביום המיון, באימונים איתי אשים דגש על אותם מאמצים אלו ואדמה עבורך את המכשולים בהם אתה עלול להיתקל.

בטחון עצמי– אמונה ובטחון עצמי הינם פרמטרים חשובים ביותר בימי המיון. ואתה, לאחר שתבצע את אותם המאמצים בתקופת האימונים לא תופתע כשאר תתבקש לבצעם ביום המיון, דבר אשר יגרום להגדלת הביטחון העצמי ותחושת המסוגלת שלך שבסופו של יום תגדיל את סיכוייך לעבור בהצלחה.

מעבר גיבושי וימי הסיירות אינו דבר של מה בכך, ביום זה תידרש להפגין יכולת פיזיות ומנטליות שעולות על אלו של חבריך לקבוצה.

עכשיו אספר קצת על עצמי
לאחר ניסיון רב בשירותי הצבאי  עם דורות של לוחמים למדתי על הצד הטוב ביותר כיצד להכין את החייל על מנת שלא יקרוס תחת העומס ויגיע בשיא כושרו לרגע האמת, כמישהו שבא מפנים ויודע את הפרמטרים אותם מחפשים בך אני יודע כיצד להתאים את התכנית הטובה ביותר עבורך!

כאן תקבל תכנית אימונים מותאמת אישית שלא תשאיר לך מקום לשאלות!
צור קשר: 050-9858085
omerbenavi@gmail.com

האזורים בהם אני מאמן:
אימון כושר אישי בכפר סבא  אימון כושר אישי בהוד השרון אימון כושר אישי ברמת השרון אימון כושר אישי ברעננה אימון כושר אישי בהרצליה